You are here: Home >Archive for the ‘Spódnice’ Category

Moda damska

Miłośniczki mody najlepiej wiedzą jak szybko się ona zmienia, a na sklepowych wystawach pojawiają się cały czas nowe trendy. Bardzo chętnie sięga się przede wszystkim po ubrania znanych i lubianych marek, kryjących się także pod hasłem sieciówki. Nie bez powodu mówimy przecież, iż zakup jednego sezonu będzie trafiony na kolejne lata. Kobiety są szczególnie uczulone na trendy panujące w modzie, dlatego też nowe kolekcje cieszą się bardzo dużą popularnością. Każdego kolejnego sezonu zmieniają się fasony, kolorystyka, a nawet materiały, z którego zostały wykonane elementy odzieży.

Latem dominowały przede wszystkim koronki, spodenki jeans, a także ubrania z flagami, które były trendem kilka lat temu. Można zatem powiedzieć, iż moda nie znika tak zupełnie, ponieważ co kilka lat się ona powtarza. Kobiety starają się także być coraz bardziej nowoczesne i oryginalne, dlatego chętnie przerabiają stare ubrania, nie tylko swoje, lecz także mam czy babć, ponieważ jak się okazuje, niektóre z nich dosięgają naszych trendów.

Tags: , ,

Długość spódnicy

Jak wspominałem wcześniej warto jest odpowiednio dobrać długość spódnicy. Sklepy oferują nam ubrania w niemalże każdym fasonie, kolorze i najróżniejszym wzornictwie. Właściwie można zaryzykować stwierdzenie, że każda pani znajdzie dokładnie to, czego szuka. Spódnica jest takim ubraniem, które oprócz tego, że zdecydowanie podkreśla nasze kobiece kształty to równocześnie jest ubraniem eleganckim i stąd idealnie sprawdza się w miejscach takich jak praca czy spotkania biznesowe.

Każdego roku teoretycznie modna jest inna długość i to oczywiście za sprawą kreatorów mody, którzy próbują narzucić to, w czym mamy chodzić. Wystarczy jednak przejść się po centrum dużego miasta żeby zobaczyć, że na ulicach króluję każdego rodzaju długości. Przyznać należy, że powraca moda na sukienki jak i spódnice bardzo długie sięgające do kostek. Jest to wygodne dla Pań, które z jakiś powodów chcą schować przed światem własne nogi. Do tego oczywiście należy dobrać odpowiednie obuwie, ale to już na osobny artykuł jest temat.

Tags: , ,

Spódnica na lato

Lato to okres, kiedy chcemy czuć się wygodnie. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Dzisiaj jednak zajmiemy się ubraniem, które zagwarantuje nam odpowiedni komfort i wygodę. Lato to czas, kiedy nosić możemy sukienki o niemalże dowolnej długości i to jaką założymy zależy właściwie tylko i wyłącznie o naszych osobistych preferencji jak i również od tego gdzie akurat się wybieramy. Najchętniej noszone długości to takie przed kolano, jednak ze względu na swoją długość i fakt, że odsłaniają przez to znaczną część naszych nóg pozwolić mogą sobie na ten luksus tylko panie posiadające nienaganne nogi.

Taka długość nie będzie jednak odpowiednia do pracy, tam zdecydowanie powinny dominować spódnice sięgające poza kolana i to bez względu na zgrabność naszych nóg. Kolejnym ważnym elementem jest to z jakiego materiału są wykonane. Powinny być one jak najmniej sztywne, wówczas będzie nam zdecydowanie wygodniej się poruszać. Oczywiście w sklepach obecnie znajdziemy bardzo szeroki wybór takich ubrań.

 

Tags: , ,