Jesteśtutaj: Home > Zdrowie > Cechy dobrego dentysty

Cechy dobrego dentysty

Niedawno przeprowadzono ankietę, jaki powinien być najlepszy krakowski. Pytano ludzi spacerujących po krakowskim Starym Mieście o ich przekonania oraz opinie, czym powinien charakteryzować się dobry dentysta. Przechodnie zwracali uwagę zwłaszcza na podejście do dzieci. Wiele matek żaliło się, że lekarze stomatolodzy bardzo często nie mają cierpliwości do małych przerażonych pacjentów i autorytarnym głosem każą im siadać na fotelu dentystycznym i się nie mazgaić.

Nie wytłumaczą, nie pocieszą, nie nagrodzą na dzielną postawę lizakiem, tylko liczą, że dziecko się ich posługa i grzecznie wytrwa do końca wizyty.

Szybkie odchudzanie kapsułki to sposób na krótką metę, niektórzy uzywają chrom na odchudzanie a niektórzy odwiedzają lekarz odchudzanie Poznań żeby sprawdzić czy są bezpieczne tabletki na odchudzanie.

W efekcie, na koniec zazwyczaj pojawiają się płacz i łzy. Dobry lekarz powinien spróbować zrozumieć psychikę dziecka pochwalić go i dać cukierka za grzeczne zachowanie. Wiele osób zwróciło również uwagę na to, że lekarze nie lubią dawać dodatkowego znieczulenia. Wiele osób różnie odczuwa ból i może być im potrzebna większa dawka środka, a wielu lekarzy nie chce marnować na to lekarstwa.

Dodaj komentarz